E-Ticaret Paketleri
Telefon
WhatsApp
Başarılarınız ile Onurlandık

Malatya’da düzenlenen Kros yarışmasında Arguvan’ı başarı ile temsil eden öğrenciler Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş’ı ziyaret ettiler.

 

Ziyarete Arguvan İlçe Spor Müdür Vekili Yalçın Sincer, Arguvan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hamit Dokuyucu, Antrenör Gülcan Korkmaz ve kros yarışmasında ferdi olarak il birincisicisi olan Nazlı Şeker ile birlikte yıldız kızlar kategorisinde yarışmayı üçüncü tamamlayan öğrenciler katıldı.

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Kızıldaş, bundan sonraki müsabakalar için öğrencilere başarılar diledi.

 

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, “Başarınız ile onurlandık ve gururlandık” diyerek şunları söyledi;

 

“İlimizde düzenlenen kros yarışmasında ferdi olarak Arguvan’ımızı temsilen Nazlı Şeker’in 1.ci olması, takım olarak da öğrencilerimizin 3.cü olması yerel yönetimler olarak bizleri ciddi anlamda mutlu etti. Gerçekten başarınız ile onurlandık ve gururlandık. Kapalı spor salonumuzun bu yıl faaliyete geçmesi, müsabakalara hazırlanan öğrencilerimizin tecrübeleri ve deneyimlerinin bulunmaması bizler için dezavantaj oldu. Öğrencilerimizin başarısının bu çıkışla kalmamasını önümüzdeki yıl daha çok çalışıp, daha başarılı olacaklarına ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Arguvan’ımızın gururu Salih Korkmaz gibi sizlerden de övgüyle bahsetmek istiyoruz. Üstesinden gelebileceğimiz, altından kalkabileceğimiz konularda hiç düşünmeden sizlere yardımımız ve desteğimiz sürecektir”.

 

Arguvan İmam Hatip Ortaokul Müdürü Hamit Dokuyucu ise “Bu yıl ilçemizde spora olan ilgi alakanın 180 derece döndüğüne şahit olduk. Oysaki başarı elde eden öğrencilerimiz her zaman bizlerle beraberlerdi. Yalçın Sincer hocamızın gayreti ve çabası, Arguvan Belediye Başkanımız Mehmet Kızıldaş’ın da spora ve sporcuya verdiği destekle öğrencilerimizde fark edemediğimiz cevher ortaya çıktı” dedi.

 

Arguvan İlçe Spor Müdür Vekili Yalçın Sincer “Öğrencilerimizin taşımalı sistemle okullara gelmesi başarılı öğrencilere ulaşmada ve onlarla beraber antrenman yapmamıza, yarışmalara hazırlanmamıza engel oluyor, tüm bu olumsuzluklara rağmen Arguvan Belediye Başkanımız Mehmet Kızıldaş bize her türlü imkânı sağlıyor, bu başarının gelmesindeki en büyük etken hiç şüphesiz başkanımızdır. Çocuklarımızın müsabakalara götürülüp, getirilmesi için aracın

ayarlanması, formalarımızın temini ve diğer ihtiyaçlarımızın karşılanmasında her zaman yanımızda oldu. Kendisine destekleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0
20

Çorlu Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği