E-Ticaret Paketleri
Telefon
WhatsApp
Başkan Adayı Hikmet  AK'tan  Emeklilere Müjde 

Haber: Esra Kurt/

Erzurum emekliler derneği başkanlığına adaylığını koyan Hikmet Ak  başkan  olması halinde vereceği hizmetleri Gazeteciler Basın Birliği Genel Başkanı Kerem Altını  Ziyaret ederek, muhabirimiz Esra Kurt'a  önemli açıklamalarda Bulunda. 

Erzurumlular Emekliler Derneği Başkanlığına adaylığını koyması üzerine hemen çalışmalarına hız veren Hikmet Ak hayata geçireceği faaliyetleri şu şekilde sıraladı:

“Erzurum’daki derneklerin çalışma faaliyetleri aktif değil biz aktifleştirmeyi bunun yanı sıra aktiviteler yapmayı düşünüyoruz. Erzurum’daki emekliler gariban, aynı zamanda yoksullar çünkü asgari ücretin de altında geçinen bir emekli toplumumuz var.

Bu emekli toplumlarımızı daha ferah bir ortamda yaşatmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Eksiklikler, ihtiyaçlar neler ise onları genel merkeze aktarıp hükümet yetkililiklerinden de destek alarak güzel projelerimizi hayata geçireceğiz.

Projelerimizden bahsedecek olursak kahvelerde, cami avlularında, şadırvanlarda zamanını oturarak geçiren yaşlılarımıza güzel ve verimli vakit geçirecekleri lokal tarzında bir yer düşünüyoruz, bunun yanı sıra da yine emeklilerimizin ekonomik durumlarının yetersiz  ve hali hazırdaki salonların uçuk fiyatlı oluşundan dolayı oğullarının, kızlarının, torunlarının düğünlerini yapmak için düğün salonu temin edeceğiz, sözünü veriyoruz alt yapısını da oluşturmuş durumdayız.

Üstüne de dışardan gelen emekli kardeşlerimiz için konuk evi düşünüyoruz Kars’tan Van’dan Ağrı’dan gelen kardeşlerimiz hastane köşelerinde veya otellerde kalıyorlar perişan oluyorlar, yapacağımız konuk evi sayesinde artık bu rahatsız durumdan kurtulacaklar, sadece çalışanların hizmet verenlerin emeklerinin karşılığını ödemeleri yeterli olacaktır başka bir beklentimiz yok kendilerinden” dedi. 

Vatandaşın kalkınması, rahat geçinmesi, ferah bir yaşama erişmesi için elinden geleni yapacağını söyleyen Ak sözlerini şöyle sürdürdü: “Maksadımız her şeyden önce hizmet, şunu da belirtmek isterim ki Erzurum’daki emeklilerimiz deniz yüzü de göremiyor maalesef, hiçbir zaman bir organizasyon yapılıp batıya gidilip de denize girmemişlerdir.

Biz bu noktada da devreye girerek aday seçildiğimiz takdirde peyderpey araçlarımızla gezi turları düzenleyip emeklilerimize buraları gezdirmeyi hedefliyoruz. Emeklilerimiz son yaşantılarında farklı deneyimler yaşasınlar, farklı yerler gezsinler görsünler istiyoruz, diğer illerimizde bulunan otellerimizi de bu noktada devreye sokmayı amaçlıyoruz. Aday seçildiğimiz takdirde daha da çeşitli projelerimizi sizler için faaliyete geçireceğiz”.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0
20

Çorlu Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği