E-Ticaret Paketleri
Telefon
WhatsApp
Başkan Taşkın, ‘’Her Cuma Bir Mahallemizdeyiz’’

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er ve Battalgazi AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ile birlikte Hanımınçiftliği Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Başkan Bayram Taşkın, ‘’Sorunları not alıyoruz, çözeceğiz.’’ dedi.

Mahallenin sorunlarını birinci ağızda dinleyen Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, sorunları tek tek not aldıklarını ve çözeceklerini ifade ederek, “Bugün yine her Cuma olduğu gibi bir mahallemizdeyiz. Bu Cuma Hanımınçiftliği Mahallemize geldik ve sizlere misafir olduk. İnşallah bundan sonra da her Cuma başka bir mahallede olacağız. Bugün sorunları dinlemek ve çözüm bulmak için buradayız. Eski bir belediye olması hasebiyle büyük bir mahalledeyiz. Bu sebeple bölgedeki muhtarlıklarımızı davet ettik. Hem büyükşehir belediyemizden, hem de bugün burada olan daire başkanlarımız, başkan yardımcılarımız ve ilgili yetkililerimizle birlikte sorunları ele alacağız. Sayın Sami başkanımızda bizimle. Sağ olsun her zaman bir ayağı Yeşilyurt'ta, bir ayağı burada, bir ayağı Pütürge'de ve bir ayağı Arapgir'de. Kendisine bize zaman ayırdığı için minnettarız. Bugün yine bizimle birlikte olup sorunlarımızı dinleyecekler. Buradaki arkadaşlar da her bir notu alacak ve bizlerde çözeceğiz inşallah’’ dedi.

Başkan Er: “Sizi Dinlemeye Geldik’’

Amaçlarının sıkıntıları bir an önce çözmek olduğunu belirten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er ise, ‘’Bir yandan belediyenin temel işleri devam ediyor, onları yürütüyoruz. Bir yandan da Çevre Şehircilik, Emlak Konut, TOKİ ile irtibat halinde olarak şehri bir an önce ayağa kaldırmaya çalışıyoruz. Sıkıntılar büyük, bunun farkındayız. Bugün konuşmaya değil, sizleri dinlemeye geldik. Arkadaşlarımız gereken notları alacaklar. Hem kendi ekibimiz, hem Bayram Başkanımızın ekibi sorunları not alacaklar. Ve bizlerde o sorunları çözmek için çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Kahveci: ‘’Başkanlarımız Çözüm İçin Burada’’

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ise, ‘’Başkanlarımız bugün sorunları dinlemek için geldiler. Gerek Sami başkanım, gerek Bayram başkanım

gerekse daire başkanlarım sorunlarınıza çözüm bulmak için buradalar. İnşallah şehrimizdeki ve mahallemizdeki sorunları ile el birliği ile çözeceğiz’’ dedi

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0
20

Çorlu Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği